Najděte svou vysněnou nemovitost

Reset filtru

Ty pravé nemovitosti pro Vás

Specializuji se na nákup, prodej a pronájem prémiových nemovitostí a to již od roku 2012.

 

Při spolupráci s mými klienty si zakládám na osobních vazbách, kde samotnou realizací obchodu má práce často nekončí. Klientům kromě vysněných domovů vyhledávám také vhodné investiční příležitosti, které jim realizuji na klíč včetně designu a následného pronájmu.

 

V mém portfoliu lze nalézt taktéž prodej bytových domů, pozemků i developerských projektů. Aktuálně pro své klienty vyhledávám nemovitosti v zahraničí v rámci úzké spolupráce s ověřenými agenturami.

 

 

 

 

 

Mgr. Pavla Kadlecová

certifikovaný realitní agent s kvalifikační zkouškou akreditovanou Ministerstvem pro místní rozvoj

Vyberte si nemovitost podle typu

…nebo zobrazte nemovitosti na mapě

Reference mých klientů

Děkuji Vám za důvěru při hledání nového domova či investiční příležitosti. Vážím si naší dlouhodobé spolupráce a Vašich následných doporučení.

Děkuji za vaši pomoc při prodeji mého bytu. Moc jsem ocenil vaši profesionalitu, spolupráci po celou dobu prodeje, potřebné rady a informace. Zároveň se mi líbil váš lidský a příjemný přístup.

Tomáš Ujfaluši

Služby paní Kadlecové mohu vřele doporučit. Pracuje ze 100% profesionalitou. Vzhledem k tomu, že vlastním několik nemovitostí v Praze, ale bydlím v Karlových Varech, Tak bylo pro mě obtížné řešit jakékoliv problémy s nájemníky na dálku. Od té doby co spolupracuji s paní Kadlecovou mě veškeré starosti s nájemníky odpadly. Je vidět, že má díky svému dlouhodobému působení na realitním trhu spoustu zkušeností, které využívá ve prospěch svých klientů, což bohužel v dnešní době není až tak zvykem. Její služby nekončí jen uzavřením smlouvy, ale pokračují i průběžným servisem pro nájemce i pronajímatele což je pro mě jako majitele nemovitostí super!!!!

Petr Tichota

I recommend Pavla to anyone who is looking for a highly professional, trustworthy and experienced real estate agent.
Pavla helped me to rent out my apartment and she did an excellent job beyond my expectations!
She evaluated the apartment, gave me advices how to improve the place.
Because I was outside the county, Pavla coordinated the whole process by herself, i left her the keys and I didn’t need to worry about anything.
Pavla communicated with potential tenants, she made sure that tenants are good, respectful people.

I am very happy with her services.
And I want to thank Pavla for her amazing job!

Anastasia Pankina

S pani Pavlou spolupracujeme už niekoľko rokov, stará sa nám o nehnuteľnosti v Prahe.

Bez akýchkoľvek ťažkostí zariadila kompletné vybavenie bytových jednotiek a následne našla spoľahlivých nájomníkov. Veľmi nám pomáha, že máme niekoho, kto sa o naše nehnuteľnosti postará – aj na diaľku. Špeciálne nám to pomohlo v dobe obmedzeného cestovania počas covidu. Ochota a ľudský prístup sú neoddeliteľnou súčasťou Pavlinej práce. Komunikácia prebieha bez akýchkoľvek zdržaní, v prípade našich potrieb a požiadaviek je nám plne k dispozícii.

Jozef - spokojný klient zo Slovenska

Dear Pavla,

Thank you so much for your help with selling our apartments in Prague.

You made the process simple and easy to understand for us, explaining the steps expected by the involved parties.

With your vast network of contacts within the market, our property was sold in practically no time and the overall process was completed within a few weeks, while most of the time was dedicated to the land registry process, as per the law.

We very much appreciate your help with the recommendation of a reliable and efficient real estate lawyer Mr. Daniel Macek.

Pavla, a good real estate agent doesn’t just sell properties, they sell all their professional and personal skills. We had an opportunity to benefit from all your skills, your honest and kind personality, and the sense of trust you kept building during the entire process.

Your help was extremely valuable to us and we couldn’t have done this without you.

Thank you!

Enav and Asko Or Gordon

Paní Kadlecová je velmi zodpovědná ve své práci a dělá ji opravdu profesionálně. Mile rád doporučuji dalším klientům a děkuji za naši dlouhodobou spolupráci a pomoc v oblasti nemovitostí.

Juraj Grünfeld

Nemovitosti, servis i design

Mohlo by Vás zajímat, pokud hledáte možnosti výdělku při maximální úspoře času, stejně tak, pokud hledáte inspiraci v oblasti realit či designu, který je s bydlením neodmyslitelně propojen.

Proč využít Homestaging?

Proč využít Homestaging?

Zkrášlit a efektivně prezentovat svůj domov pro prodej může být náročný a časově náročný úkol. Homestaging je moderní a účinná technika, která Vám...

Spolupráce