Najděte svou vysněnou nemovitost

Reset filtru

Bytová jednotka v rezidenci NEUGRAF

Neugraf_1
24 000,00 Kč

Bytová jednotka v rezidenci NEUGRAF

NEUGRAF je realitní projekt roku 2021 a přináší koncept moderního, evropského bydlení. Základem je moderní uzavřený areál, jehož součástí je 24h recepce a nepřetržitá ostraha objektu. Rezidenti mohou využívat střešní terasu s neopakovatelnými výhledy na Prahu a s místem pro relaxaci, či berbecue s přáteli. V moderním  projektu je také soukromé wellness, vnitřní zahrada plná zeleně, kavárna, společná prádelna, coworkingové centrum a to vše v klidné rezidenční čtvrti oblíbeného Smíchova, přesto pár minut od centra. Dubová podlaha, velkorysá, velkoformátová dřevěná okna s izolačními skly, elegantní dveře, moderní koupelny s velkoformátovými obklady a keramickou matnou dlažbou, dřevěné plné, bezfalcové dveře, jednokřídlé bezpečnostní vstupní dveře, klimatizace, rekuperace, ovládání domácnosti přes LCD panel, kamerový zabezpečovací systém napojený na recepci objektu, bytový videotelefon.

Výtečná poloha zajišťuje mimořádně výhodné dopravní spojení a napojení ve všech segmentech dopravy (metro, tramvaj, bus, napojení na Pražský okruh, výjezd na letiště Václava Havla apod.).

Nabízíme k pronájmu luxusní byt dispozici 1+kk s kvalitním nábytkem na míru. Bytová jednotka cca 35m2 disponuje vstupní chodbou, koupelnou a světlou místností s vysokými stropy a vstupem na předzahrádku s terasou.

Byt se pronajímá kompletně zařízený a vybavený nadstandardním, kvalitním nábytkem.

K dispozici od ledna 2024!

Detaily

ID nemovitosti
100
Typ nemovitosti
byt
Dispozice
1 + kk
Adresa
Neugraf, Grafická, Praha 5-Smíchov, Česko
Velikost (m2)
35

Rozšířené informace

Koupelna
1
Ložnice
1
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
není známo
Technická místnost
ne
Parkovací stání / garáž
ne
Předzahrádka
ano
Recepce
ano
Klimatizace
není známo
Bazén
ne
Vířivka
ano
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Váš realitní agent

 


Mgr. Pavla Kadlecová


info@premiumestate.cz
pavla@premiumestate.cz
+420 608 560 921

 

Kontaktujte realitního agenta

Vyhledávání