Najděte svou vysněnou nemovitost

Reset filtru

Bytová jednotka v rezidenci CornLofts Šaldova

CornLofts_1
Prodáno

Bytová jednotka v rezidenci CornLofts Šaldova

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku dispozice 2+kk v oblíbené rezidenci CornLofts Šaldova, jež byla vyhlášena stavbou roku.

Byt 70m2 se nachází v klidném a tichém vnitrobloku/zahradě rezidence. Má slunný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu s vanou a separátní toaletu. V chodbě je prostor na vestavěnou šatní skříň. Dřevěné podlahy a před okny jsou speciální posuvná ochranná skla. Byt je výborně izolovaný. Vnitroblok nabízí prostor na relaxaci kde jsou lehátka, stoly a také uzavřené dětské hřiště v zahradě.

Byt je také vhodný jako investice vzhledem k popularitě Karlína a okolních kancelářských budov. Doporučuji prohlídku.

Cornlofts Šaldova je projekt, který vznikl doslova díky proměně budovy bývalé sýpky z 60. let 19. století. Na této moderní přeměně se podílelo světoznámé vídeňské architektonické studio Baumschlager – Eberle ve spolupráci s ateliérem Pavla Hniličky.

Součástí projektu jsou dvě budovy, jedna rekonstruovaná, ve které vznikly byty převážně loftového stylu a novostavba, ve které se postavily jednopatrové luxusní byty.

Cornlofts Šaldova má 24hodinovou ostrahu a kamerový systém. Budovy jsou opláštěny skleněnou fasádou s potiskem, která umožňuje regulovat míru intimity na lodžiích a v obytných místnostech. Výborná dopravní dostupnost. Metro Křížíkova, tramvaje. V blízkosti vyhlášených restaurací a kaváren.

Detaily

ID nemovitosti
102
Typ nemovitosti
byt
Dispozice
2 + kk
Adresa
Šaldova, Karlín, Česko
Velikost (m2)
60

Rozšířené informace

Koupelna
1
Ložnice
1
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
není známo
Technická místnost
není známo
Parkovací stání / garáž
není známo
Předzahrádka
ne
Recepce
ne
Klimatizace
ne
Bazén
ne
Vířivka
ne
Zařízeno
ne

Kontaktní formulář

Váš realitní agent

Vyhledávání