Najděte svou vysněnou nemovitost

Reset filtru

Bytová jednotka v rezidenci NEUGRAF

Neugraf_1
Pronajato

Bytová jednotka v rezidenci NEUGRAF

Nabízíme k pronájmu nový, designový byt s terasami ve vyhledávané lokalitě Prahy 5. Bytová jednotka situovaná v posledním patře rezidence Neugraf má včetně teras 213 m2 a disponuje vstupní chodbou s úložným prostorem, samotná obývací část s kuchyňským koutem má 43m2 a přímý vstup na obě terasy. Dále má bytová jednotka 3 ložnice ( z jedné je šatna), 2x koupelnu a z každého pokoje vstup na terasu. K bytu náleží 2x parkovací stání v podzemních garážích a sklep.

Byt se pronajímá zařízený a vybavený nadstandardním, kvalitním nábytkem.

NEUGRAF je realitní projekt roku 2021 a přináší koncept moderního, evropského bydlení. Základem je moderní uzavřený areál, jehož součástí je 24h recepce a nepřetržitá ostraha objektu. Rezidenti mohou využívat střešní terasu s neopakovatelnými výhledy na Prahu a s místem pro relaxaci, či berbecue s přáteli. V moderním  projektu je také soukromé wellness, vnitřní zahrada plná zeleně, kavárna, společná prádelna, coworkingové centrum a to vše v klidné rezidenční čtvrti oblíbeného Smíchova, přesto pár minut od centra.

Dubová podlaha, velkorysá, velkoformátová dřevěná okna s izolačními skly, elegantní dveře, moderní koupelny s velkoformátovými obklady a keramickou matnou dlažbou, dřevěné plné, bezfalcové dveře, jednokřídlé bezpečnostní vstupní dveře, klimatizace, rekuperace, ovládání domácnosti přes LCD panel, kamerový zabezpečovací systém napojený na recepci objektu, bytový videotelefon.

Výtečná poloha zajišťuje mimořádně výhodné dopravní spojení a napojení ve všech segmentech dopravy (metro, tramvaj, bus, napojení na Pražský okruh, výjezd na letiště Václava Havla apod.).

Detaily

ID nemovitosti
105
Typ nemovitosti
byt
Dispozice
3 + kk
Adresa
Neugraf, Grafická, Praha 5-Smíchov, Česko
Část Prahy
Praha 5
Velikost (m2)
236

Rozšířené informace

Koupelna
2
Ložnice
3
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
ano
Technická místnost
ne
Parkovací stání / garáž
ano
Předzahrádka
ne
Recepce
ano
Klimatizace
ano
Bazén
není známo
Vířivka
není známo
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Váš realitní agent

 


Mgr. Pavla Kadlecová


info@premiumestate.cz
pavla@premiumestate.cz
+420 608 560 921

 

Kontaktujte realitního agenta

Vyhledávání