Najděte svou vysněnou nemovitost

Reset filtru

Střešní Sunset s velkou terasou

_LM_0770
22 900 000,00 Kč

Střešní Sunset s velkou terasou

Exkluzivně nabízíme na prodej střešní Sunset s 51m2 terasou a výhledem do zeleně. Jak již samotný název napovídá, jedná se o byt plný světla s dominantními prosklenými částmi u vysokého obývacího pokoje a to přes dvě podlaží.

Obývací pokoj který je propojený s jídelní i kuchyňskou částí má přímý vstup na velkorysou 51m2 terasu. V přízemí bytu se také nachází prostorná ložnice která aktuálně slouží jako dětský pokoj s herním koutkem + knihovnou. Dále koupelna s vanou a separátní toaleta. Původně ložnice v přízemí byla rozdělena na dva pokoje. Tzn. bytová jednotka se dá zvětšit o další místnost. V prvním patře je druhá ložnice s vlastní koupelnou s vanou, sprchovým koutem i wc. Na patře je také umístěna šatna vytvořena z další velké místnosti. Galerie v horním patře lze využít na relaxační prostor s výhledem do zeleně propojený s pracovnou tak, jak je to vyřešeno aktuálně. Byt nebyl nikdy pronajímán a obývali ho jen první majitelé.

K bytu náleží dvě garážová stání a sklep. Uzavřená a komorní rezidence zajišťuje rezidentům klidné a bezpečné bydlení nedaleko centra Prahy a zároveň v přírodě.

Terasa s výhledem do okolní zeleně a je ideálním prostorem pro celodenní posezen a relaxaci Poslední patro domu nabízí naprosté soukromí.

Detaily

ID nemovitosti
144
Typ nemovitosti
byt
Dispozice
4 + kk
Adresa
Mezitraťová, Praha 9, Česko
Část Prahy
Praha 9

Rozšířené informace

Koupelna
2
Ložnice
3
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
ano
Technická místnost
ne
Parkovací stání / garáž
ano
Předzahrádka
ne
Recepce
ne
Klimatizace
není známo
Bazén
ne
Vířivka
ne
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Váš realitní agent

 


Mgr. Pavla Kadlecová


info@premiumestate.cz
pavla@premiumestate.cz
+420 608 560 921

 

Kontaktujte realitního agenta

Vyhledávání