Najděte svou vysněnou nemovitost

Reset filtru

Rodinný dům Jesenice

Jesenice_1
19 900 000,00 Kč

Rodinný dům Jesenice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v oblíbené destinaci Praha – Jesenice. Dům dispozice 8+kk má 230 m2 a výměra pozemku je 593 m2 s orientací na jihovýchodní stranu.

V přízemí domu se nachází přestavěná garáž na obyvatelný prostor s francouzskými okny, předsíň, pokoj o velikosti 14,5 m2 a koupelna. Dominantou je velmi prostorný a světlý obývací pokoj propojený s kuchyní, jehož rozměry činí 47 m2. U obývací a kuchyňské části je terasa a výhled na nádhernou zahradu.

V druhém NP jsou tři ložnice a prostorově vzdušná koupelna. Dvě totožné ložnice zrcadlově o velikosti 16,3 m2 jsou propojené balkónem. Ve všech pokojích jsou klimatizační jednotky.

Dům byl čerstvě vymalován a byly položeny nové laminátové plovoucí podlahy. V koupelnách je keramická dlažba. Podlahové vytápění v celém domě. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Voda napojena na místní vodovod. Automatický zavlažovací systém trávníku. Venkovní stání s možností zřízení přístřešku a součástí koupě zařízení 100% financování fotovoltaiky.

Dům je také vhodný pro firemní účely, kanceláře, na zřízení soukromé školky...

Udržovaná zahrada s jihovýchodní orientací umožňuje naprosté soukromí s možností příjemného posezení. Terasa je před připravena na zimní zahradu. Dům se nachází v klidné lokalitě s výbornou občanskou vybaveností. V blízkosti restaurace, obchody. Nedaleko vyhlášené školky a školy. Místo vybízí také k cyklovýletům turistice či houbaření.

Detaily

ID nemovitosti
148
Typ nemovitosti
rodinný dům
Dispozice
více
Adresa
Cedrová 1236, Jesenice u Prahy, Česko
Velikost (m2)
230

Rozšířené informace

Koupelna
2
Ložnice
více
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
ne
Technická místnost
ano
Parkovací stání / garáž
ano
Předzahrádka
ano
Recepce
ne
Klimatizace
ano
Bazén
ne
Vířivka
ne
Zařízeno
částečně

Kontaktní formulář

Váš realitní agent

 


Martina Novák

martina@premiumestate.cz
+420 725 122 133

 

 

Kontaktujte realitního agenta

Vyhledávání