Najděte svou vysněnou nemovitost

Reset filtru

Rodinný dům Sedlec

LM_2323
19 500 000,00 Kč

Rodinný dům Sedlec

Nabízíme na prodej rodinný dům v projektu Nový Sedlec. Rozvíjející se lokalita na samotném okraji Prahy se stala vyhledávanou lokalitou a to nejen pro rodinní bydlení.

Patrový dům dispozice 4+kk má obývací a jídelní část orientovanou do soukromé zahrady. Velkoformátová okna zajišťují dostatek světla v domě a na všech oknech jsou venkovní rolety. Ve spodní části domu je samozřejmostí vstupní chodba, vetší místnost u vstupu kterou lze použít jako šatnu. Dále separátní toaleta a u kuchyně komora s dostatkem prostoru. V patře je koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Dále 3 separátní ložnice + šatna u jednoho pokoje. Nízkoenergetický dům má rekuperaci, tepelné čerpadlo, podlahové topení. Dům byl málo obyvatelný a využíván spíše v letních měsících k rekreaci. To znamená, že je ve výborném stavu a budoucí majitel si ho může přizpůsobit dle sebe. Na zahradě je již vybudovaný bazén. Parkování možné před domem.

Součástí obce Sedlec je obecní úřad, komerční plochy, mateřská škola, multifunkční hřiště, sál pro kulturní a společenské akce. Základní škola, mateřská škola a pošta jsou k dispozici ve 2 km vzdálené obci Líbeznice. Obchodní centrum Letňany a v těsné blízkosti se nacházející aquapark, zimní stadion, fitness club či PVA jsou vzdáleny pouhých 5 km po dálnici D8.

Obec je napojena na síť Pražské integrované dopravy. Za pouhých 12 minut vás autobus č. 373 dopraví na stanici metra „Kobylisy“ a nově budovanou tramvají budete v Praze velice rychle.

Detaily

ID nemovitosti
165
Typ nemovitosti
rodinný dům
Adresa
Sedlec-Líbeznice, Praha-východ, Česko
Velikost (m2)
147

Rozšířené informace

Koupelna
1
Ložnice
3
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
ano
Technická místnost
ano
Parkovací stání / garáž
ano
Předzahrádka
ne
Recepce
ano
Klimatizace
není známo
Bazén
ano
Vířivka
ne
Zařízeno
není známo

Kontaktní formulář

Váš realitní agent

 


Mgr. Pavla Kadlecová


info@premiumestate.cz
pavla@premiumestate.cz
+420 608 560 921

 

Kontaktujte realitního agenta

Vyhledávání